Nanosella fungi ir spalvspārnīšu suga. Tā skatās vienā no sīkākajām vaboļu sugām, kuru ķermeņa garums ir līdz 0,3 mm.[1] Sastopama ASV.[1] Nanosella fungi, ka arī citi Nanosellinae apakšdzimtas pārstāvji, apdzīvo daudzsporu sēņu sporu tvertnes.[1]
Džons Lourenss Lekonts ir amerikāņu naturālists un entomologs, kas pirmais aprakstījis šo sugu. Sugas paraugu viņam atsūtījis krievu entomologs Viktors Močuļskis, kurš dabūja to Alabama štatā. Močuļskis, raugoties uz Lekonta iepriekšējo aprakstu, aprakstījis šo sugu atkārtoti no parauga, kuru dabūjis Džordžijas štatā.[1]
Nanosella fungi ir spalvspārnīšu suga. Tā skatās vienā no sīkākajām vaboļu sugām, kuru ķermeņa garums ir līdz 0,3 mm. Sastopama ASV. Nanosella fungi, ka arī citi Nanosellinae apakšdzimtas pārstāvji, apdzīvo daudzsporu sēņu sporu tvertnes.
Džons Lourenss Lekonts ir amerikāņu naturālists un entomologs, kas pirmais aprakstījis šo sugu. Sugas paraugu viņam atsūtījis krievu entomologs Viktors Močuļskis, kurš dabūja to Alabama štatā. Močuļskis, raugoties uz Lekonta iepriekšējo aprakstu, aprakstījis šo sugu atkārtoti no parauga, kuru dabūjis Džordžijas štatā.
Nanosella fungi (LeConte, 1863)
СинонимыNanosella fungi (лат.) — неотропический[2] вид жесткокрылых насекомых из семейства перокрылок. До 2015 года данный вид считается самым мелким видом жесткокрылых насекомых[2][3] (было признано, что первоначальные данные о его размере были неправильно трактованы)[4]. В настоящее время мельчайшим жесткокрылым признан вид Scydosella musawasensis с длиной тела от 0,325 мм до 0,352 мм[4][5].
Вид распространён в восточных США[1][6]. Жуки обитают в споровместилищах трутовых грибов[1].
Nanosella fungi (лат.) — неотропический вид жесткокрылых насекомых из семейства перокрылок. До 2015 года данный вид считается самым мелким видом жесткокрылых насекомых (было признано, что первоначальные данные о его размере были неправильно трактованы). В настоящее время мельчайшим жесткокрылым признан вид Scydosella musawasensis с длиной тела от 0,325 мм до 0,352 мм.
Вид распространён в восточных США. Жуки обитают в споровместилищах трутовых грибов.