dcsimg
Image of Cypress Pine
Creatures » » Plants » » Gymnosperms » » Cypress Family »

Cypress Pine

Callitris columellaris F. Muell.

Callitris columellaris ( Ukrainian )

provided by wikipedia UK

Поширення, екологія

Країни проживання: Австралія (Новий Південний Уельс, Північна територія, Квінсленд, Південна Австралія, Вікторія, Західна Австралія). Зустрічається в широкому діапазоні напівпосушливих середовищ всеї континентальної Австралії. Росте в прибережних і внутрішніх районах, на рівні моря і в гірських районах до 1300 м.

Морфологія

 src=
Шишка

Дерево вічнозелене, висотою до 10 м і діаметром на висоті грудей до 1,1 метра, з широко або вузько розставленими гілками. Кора темно і борозниста. Листя зазвичай зелене, рідко сірувато-зелене, довжиною 1-3 мм. Чоловічі шишки ростуть індивідуально або в групах, довжиною до 5 міліметрів циліндричної форми. Шишки поодинокі на тонких плодових гілочках, падають незабаром після зрілості, від яйцевидних до сплющено-кулястих, до 20 мм в діаметрі. Насіння близько 4 міліметрів і має два або три крила.

Використання

Широко використовується для огорож та будівництва. Також використовується для дендрокліматологічних досліджень.

Загрози та охорона

Надмірний випас як домашніх так і диких тварин і невідповідні пожежні режими є проблемами в деяких частинах ареалу. Цей вид зустрічається в ряді національних парків та інших охоронних територіях, таких як лісові заповідники.

Посилання


license
cc-by-sa-3.0
copyright
Автори та редактори Вікіпедії
original
visit source
partner site
wikipedia UK