dcsimg
Image of Morrison's Cypress Pine
Creatures » » Plants » » Gymnosperms » » Cypress Family »

Morrison's Cypress Pine

Callitris canescens (Parl.) S. T. Blake

Callitris canescens ( Ukrainian )

provided by wikipedia UK

Поширення, екологія

Країни проживання: Австралія (Південна Австралія, Західна Австралія). Це невелике дерево або чагарник зазвичай зустрічається на невисоких хребтів, біля виходів порід і на схилах навколо солоних озер. Часто зустрічається в смугах залишків рослинності між дорогами і полями або в місцях порушеної рослинності.

Морфологія

Це вічнозелений чагарник або дерево, яке може досягати висоти 6 метрів. Гілки висхідні. Від сіро-зеленого до синьо-зеленого кольору листя довжиною 2-3 мм. Чоловічі шишки одиночні, рідко ростуть парами, довжиною до 3 мм, овальної форми. Жіночі шишки ростуть індивідуально або в групах, діаметром до 2 см, від широко-яйцевидної до сплюснуто-сферичної форми. Кожна шишка включає в себе шість товстих лусок. Численне чорне насіння має два або три крила шириною до 2 мм.

Використання

Цей вид використовувався для дендрокліматологічних досліджень, ніякі інші варіанти застосування не були повідомлені.

Загрози та охорона

Немає великих загрози цьому виду. Хоча значні частини середовища існування виду були перетворені для сільського господарства й скотарства, він залишається частим в його історичному діапазоні. Зустрічається в численних охоронних територіях.

Посилання


license
cc-by-sa-3.0
copyright
Автори та редактори Вікіпедії
original
visit source
partner site
wikipedia UK